W ramach w/w uslug oferujemy:

Biuro Rachunkowe ABAKUS powstało z myślą o przedsiębiorcach, którzy chcą skupić swoje działania na prowadzeniu działalności gospodarczej, a swoje finanse oddać w ręce specjalistów. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie finansów oraz kadr i płac. Wysoka jakość świadczonych usług oraz indywidualne podejście do każdego klienta pozwala na zapewnienie profesjonalnej obsługi finansowo-księgowej. Powierzając nam swoje finanse zyskujecie Państwo cenny czas, pieniądze oraz bezpieczeństwo. Zgodnie z obowiązującymi przepisami nasze Biuro ubezpieczone jest od odpowiedzialności cywilnej w PZU SA..

  • dojazd do klienta
  • możliwość przesyłania dokumentów pocztą lub kurierem
  • odbiór dokumentów przez naszych pracowników
  • możliwość prowadzenia księgowości w siedzibie Klienta
  • indywidualną wycenę usług w zależności od wielkości posiadanej dokumentacji
  • archiwizację dokumentów papierowych przez okres 1 roku, a danych elektronicznych przez okres wymagany ustawami
Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji w zakresie udzielania informacji i wyjaśnień merytorycznych oraz doradztwa w wyborze najlepszych rozwiązań.

Outsourcing

Proponowany przez nas outsourcing finansowo-księgowypozwoli Państwu na:
obniżenie kosztów stałych związanych z zatrudnieniem wyspecjalizowanej kadry, zakupem i utrzymaniem sprzętu komputerowego oraz oprogramowania, najmem powierzchni biurowej;
zwiększenie efektywności i wydajności Państwa firmy;
ograniczenie ryzyka z tytułu wadliwego sposobu rozliczeń księgowo-podatkowych;
odciążenie firmy od zagadnień księgowo-płacowych, a zaoszczędzony czas i energię mogą Państwo przeznaczyć na zarządzanie strategicznymi obszarami działalności firmy.